איילינר באיפור כלות מקצועי

מכירות את הפס השחור המתוח על העפעף שישר מחזיר אותנו לשנות החמישים והשישים?
כן, אותו קו התוחם את העין, שמיד גורם לנו להרגיש סקסיות ומסתוריות במיוחד.
כן ,כן האחד והיחיד- האיילינר!
מהו הקסם החבוי בו ואיך "לשים פס" ולצאת מזה בשלום…

כן, כן, הפס הנצחי הזה מעל העין שכולן רוצות.

מרלין מונרו, הפכה למודל חיקוי של יופי ומסתוריות, וזכתה לכך גם בשל יופייה וכישרונה, וגם בזכות איפור האיילינר השחור, המשוך היטב על עיניה. איילינר אותו היא הורישה לממלכת היופי, מממ… ולנו כמובן.
זה נכון, משיכת איילינר באיפור כלות מקצועי על העפעף, היא לא תמיד משימה פשוטה.  צריך שהיד תהייה יציבה בכדי שהאיילינר יצא ישר וחד, הזווית צריכה להיות מדייקת ועוד ועוד…
לפני שאת מרימה ידיים ומוותרת על האיפור הסקסי ביותר, החלטתי לעשות סדר בדברים בעזרת כמה טיפים נחמדים שאולי יוכלו לעזור לך כ"איילינרית מתחילה"…:)

 סוגי איילינר:
בשוק ישנם סוגים שונים ומשונים של איפור האיילינר, תוכלי למצוא אותו במרקם אבן הזקוק למכחול וטבילתו במים,איילינר במרקם ג'ל (גם הוא זקוק למכחול ללא טבילה במים), איילינר טוש (מגיע צורת טוש שחר) או איילינר עם מכול המובנה בשפופרת (בקבוקון בצורת קונוס).

אני ממליצה לנסות, כמובן שאם את רק מתחילה , נסי את האיילינר טוש הנמכר ברשתות הפארמים: מתחי את העפעף בצורה אלכסונית, התחיל לצייר פס הנמשך לאורך קו הריסים. נסי להיצמד כמה שיותר לשורש הריס כך ייווצר פס דק, אותו תוכל לעבות אם תרצי.
לאחר משיכת פס דקיק, אני ממליצה להתחיל לעבות מעט את הקו החל מאמצע העין ולכיוון הזוית החיצונית."עיבוי,הקו יהיה בזוית אלכסונית לכיוון הרקה. כך הרווחת ניחוח נוסטלגי של שנות החמישים פלוס "הרמה" של זווית העין.

 טיפ למתחילות
מכירה את העיפרון השחור, בו את משתמשת לתיחום פנים העין? עכשיו יש לו שימוש נוסף !

דרך מצוינת אותה אני ממליצה לנסות היא הנחת עיפרון שחור צמוד לריסים על העפעף, ולאחר שסיימת טשטשי את הקו עם מכחול איפור צר, טשטוש לכיוון הזוית החיצונית של העין, שוב לכיוון הרקות. מה שנחמד בדרך הזו, שהאיילינר נראה "מעושן" ולא פס חד ומדויק, דבר שמקל על העבודה לפחות בהתחלה. אם תרצי "לחדד" את הפס,  על הקו המטושטש שיצרת הניחי פס איילינר טוש, ג'ל או כל מוצר שנוח לך לשימוש. את יכולה לעקוב אחרי קו העיפרון שיצרת , דבר שיקל על הנחת האיילינר.

 למי זה לא מתאים?
עפעף שיש בו מעט קמטוטים האיילינר עשוי להראות מזוגזג" ולא ישר, גם אם הנחת אותו בצורה מדויקת. עפעף מעט "נפול" או מבנה עין שקוע- האיילינר עלול להיעלם במבנה עין שכזה, או לגרום לתחושה של עין קטנה וסגורה יותר . אני ממליצה בכל מקרה לנסות ולבחון אם המראה מחמיא לך או לא.

 נוסטלגיה כאן ועכשיו?
היום טרנד האיילינר באיפור כלות מקצועי כובש את שערי המגזינים וגם אל סגנונות איפורי הכלות. המראה הינו רומנטי וזוהר.

היום – הכול הולך, החל מאיילינר דק ועדין ועד איילינר עבה המכסה כמעט את רוב העפעף. אם בחרת במראה הנוסטלגי והרומנטי של מרלין מונרו, תוכלי להשלים את המראה עם ליפסטיק אדום או ורדרד למראה זוהר ורך יותר.

אין ספק שמרלין מונרו ידעה מה טוב עבורה והיא ממשיכה להנחיל את סגנון האיפור שלה שנים רבות…

לצפייה בסרטון איפור לחצי כאן!

לפוסטים נוספות בנושא "איפור מקצועי":

[postlist cat="cat9" requesttype="1"]

שתפו...

תגובות

תגובה אחת

השאירי תגובה