נעים להכיר,

שמי אלה ואני מאפרת כלות מקצועית ומעצבת שיער.

 רציתי לספר לך עלי ועל אהבתי הגדולה ליופי ואסטטיקה, אבל לפני הכל אני שמחה שהגעת לכאן ושאנחנו מתחילות להכיר.

 אני יודעת שבחירת אנשי מקצוע לרגעים הגדולים והחשובים בחייך  היא בחירה חשובה, מורכבת ואף מרגשת, ולכן הייתי רוצה לספר לך שכמו שלך חשוב למצוא את בעל המקצוע שיקשיב לך ושיגרום לך להרגיש זוהרת וקורנת מתמיד, לי חשוב להיות שם בשבילך ולתת לך את המענה.

ועכשיו מהתחלה…

מגיל צעיר נמשכתי ואהבתי להתעסק באיפור, סידור שיער וכל מה שקשור ליופי ואסטטיקה, במשך שעות רבות אהבתי לשבת ולצפות באמי מתאפרת, מסרקת את שיערה ומתארגנת לעוד יום חדש. אחת ההנאות הגדולות אשר זכורות לי לטובה מילדותי, היא החיטוט האין סופי במגירות האיפור של אימי והניסיון להדמות לה…

 לפני 7 שנים הפכתי את האהבה והתשוקה לעולם היופי והאסטטיקה למקצוע, ובמהלך 6 השנים האחרונות אני מדריכה בכירה בבית הספר מס' 1 למקצועות האיפור של ירין שחף.
את הכשרתי רכשתי ממומחי האיפור והשיער, וניסיוני המקצועי בא לידי ביטוי בתחומים רבים ומגוונים. תיק העבודות שלי כולל בתוכו נישות שונות מעולם האיפור ועיצוב השיער, כך שהיכולת שלי להתאים איפור ושיער לכל אחת ולכל סיטואציה הינה עשירה ומדויקת.

 הניסיון שלי כולל:
איפור ידוענים, הפקות בתכניות ריאליטי בערוץ 10 ("הרווק", "מלחמת המינים" ועוד). תכניות טלוויזיה מגוונות בניהן: תכניות בוקר ואירוח בערוץ 10, ערוץ הילדים, ערוץ המוסיקה, האופרה הישראלית, תצוגות אופנה (GO-UNDER),, פרסומות אינטרנט ומדיה, סרטוני תדמית לאנשי עסקים ומוצרים של חברות מובילות. כתבות במגזינים מובילים" :לאישה", "זמנים מודרניים", "ליידי גלובס", "את" ועוד, הדרכות אישיות וקבוצתיות וכמובן איפור כלות מקצועי ועיצוב שיער.

 ומילה קטנה לפני שאנחנו נפרדות,
אין דבר שיותר חשוב לי מהבנת צרכי הלקוחות שלי ובניית מראה ייחודי של איפור כלות מקצועי ועיצוב שיער אשר משתלבים בצורה הרמונית עם הנתונים הטבעיים והאישיים של כל לקוחה ולקוחה. המטרה שלי היא שביום החתונה שלך את תרגישי "את", תהיי זוהרת, מיוחדת, קורנת ושלמה עם המראה שלך.

 אשמח להכיר אותך,
אלה.
050-5651255

 

Comments are closed.